MŠK Púchov história

2016

Od roku  2016  je Púchovský volejbalový oddiel zaradený pod hlavičku spoločnosti MŠK Púchov s.r.o. a v súťažiach nastupujú družstvá pod názvom V0 1970 MŠK Púchov.

Manažérom Volejbalového oddielu 1970 MŠK Púchov sa stáva Ing. Vladimír Luhový, šéftrénerom je Ivan Štefko. Činnosť družstiev zabezpečujú tréneri PaedDr. Štefko Ivan, Pagáč Rastislav, Dvorský Martin, Cíbik Roman, Bakoš Šimon.

V tomto roku sa aj volejbalová športová hala prestala prenajímať spoločnosti VŠK Púchov s.r.o. a prešla naspäť pod správu MŠK Púchov s.r.o. .

V súťažiach zostali prihlásené pod hlavičkou volejbalového občianskeho združenia len mládežnícke družstvá mladších žiakov MIDI a starších žiakov. Mladší žiaci MIDI ( tréner PaedDr. Štefko Ivan) obsadili na Majstrovstvách Slovenska v Bojniciach 3. miesto a starší žiaci obsadili 7. miesto ( tréner PaedDr. Štefko Ivan).

Trénerovi Ivanovi Štefkovi a predsedovi občianskeho združenia Mgr. Mariánovi Turčánimu sa po rokovaniach s SVF podarilo dodatočne prihlásiť družstvo mladších žiakov MINI ( tréneri Štefko Ivan a PaedDr. Štefko Ivan) ktoré sa stalo majstrom Slovenska.

Vrchný rad zľava: Štefko I.- šéftréner, Cíbik S., Turčáni M., PaedDr.Štefko I.-tréner, Maslák A., Kvasnica R.

Spodný rad zľava: Gabko E., Pivko M.

V školských súťažiach sa žiaci ZŠ Gorazdova ktorí sú v športových triedach vedení trénerom PaedDr. Ivanom Štefkom umiestnili v kategórii MINI na Majstrovstvách Slovenska na 1. mieste a v kategórií st. žiakov na 5. mieste.

Tieto všetky úspech viedli k tomu že Volejbalový oddiel 1970 MŠK Púchov bol na 27. ročníku Plesu športovcov Lednických Rovniach vyhlásený za jeden z najúspešnejších kolektívov v regióne.

MŠK Púchov

Vpravo manažér VO

Ing. Luhový vladimír

2017

V tomto roku zostala organizačná štruktúra volejbalového oddielu 1970 MŠK Púchov rovnaká ako v minulom roku. V súťaži SVF boli prihlásené družstvá:

• ml. žiaci MINI 4. miesto na M SR, tréner Pagáč Rastislav a Ing. Luhový Vladimír,
  • ml. žiaci MIDI 1. miesto na M SR tréner, PaedDr. Štefko Ivan, Dvorský Martin,
  • st. žiaci 4. miesto na M SR, tréner PaedDr. Štefko Ivan

zľava: Dvorský M.-asistent trénera, Kvasnica R., Maslák A., Križák M., Turčáni M., Gabko E., Kopp S., Cíbik S., Pusztay A., PaedDr. Štefko I.- tréner, Štefko I.- šéftréner

Žiaci športových tried ZŠ Gorazdova pod vedením PaedDr. Ivana Štefka obsadili v školských súťažiach nasledovné pozície na M SR:

starší žiaci U16 - 2. miesto na M SR v Detve,

ml. žiaci MIDI – 1. miesto v Trenčíne,

ml. žiaci MINI – 3. miesto v Poprade

Vrchný rad zľava:Mgr. Flimmelová V.– riaditeľka školy, Turčáni M., Pišoja O., Kvasnica R., Kopp S., PaedDr. Štefko I.- učiteľ športových tried, Štefko I.-šéftréner

Spodný rad zľava: Cíbik S., Jurovčík J., Mazák M., Medňanský T., Pišoja P., Kapustinec M.,

Aj za tento roku bol Volejbalový Oddiel 1970 MŠK Púchov ocenení na 28. ročníku plesu Športovcov ako jeden z neúspešnejších kolektívov.

Zľava Mgr. Henek R. - Primátor Púchova, Štefko I.- šéftréner

2018

V tomto roku namiesto trénerov Bakoša a Dvorského pôsobia v oddiely tréneri Matej Pecho a Filip Behanec. Zostatok organizačnej štruktúry Volejbalového oddielu 1970 MŠK Púchov zostáva nezmenený.

Družstvá sa v súťažiach SVF umiestnili nasledovne:

• ml. žiaci MINI 5. miesto M SR,
  • ml. žiaci MIDI 2. miesto M SR, tréner Pagáč R., asistent trénera Dvorský M.
  • st. žiaci 4. miesto M SR
  • kadeti 4. miesto M SR- PaedDr. Štefko I.

Vrchný rad zľava:Pagáč R.- tréner, Pivko M., Mušák V., Madejski J., Martikáň P., Jurovčik J. Dvorský M.- asistent trénera, Štefko I.-šéftréner

Spodný rad zľava: Maslák A., Medňanský T., Šedivý J., Križák M.,

školských súťažiach obsadili žiaci športových tried ZŠ Gorazdova 4. miesto v kategórií MINI , 1. miesto v kategórií ml. žiaci MIDI a v kategórií st. žiakov U16 skončili na 1. mieste.

Vrchný rad zľava: Mušák V., Kvasnica R., Pišoja O., Turčáni M., PaedDr. Štefko I.- učiteľ športových tried, Štefko I.-šéftréner

Spodný rad zľava: Cíbik S., Pišoja P., Maslák A.

Vrchný rad zľava: Štefko I.-šéftréner, Mgr. Henek R.-primátor mesta, Kvasnica R., Pišoja O., Turčáni M., Mušák V., PaedDr. Štefko I.- učiteľ športových tried, Mgr. Flimmelová V.– riaditeľka školy

Spodný rad zľava: Trnka D., Medňanský T., Pišoja P., Cíbik S., Pivko M., Maslák A.

Aj za tento rok bol Volejbalový Oddiel 1970 MŠK Púchov ocenení na 28. ročníku plesu Športovcov ako jeden z neúspešnejších kolektívov.

Zľava Mgr. Mikula L.- bývalý predseda VO, Štefko I.- šéftréner VO

2019

V tomto roku prestal vo volejbalovom oddiely 1970 MŠK Púchov pôsobiť tréner Filip Behanec a naopak pribudli tréneri Blažej Ľuboš, Pusztay Alex a Hupka Róbert. Zvyšok trénerov zostal nezmenený.

• ml. žiaci MINI 1. Miesto na M SR(tréner Dvorský Martin)
  • ml. žiaci MIDI 5.miesto na M SR ( tréner Matej Pecho),
  • st. žiaci 3.miesto na M SR a 2. miesto v Slovenskom Pohári ( tréner PaedDr. Štefko Ivan),
  • kadeti 5. miesto v oblasti Západ ( tréner PaedDr. Štefko Ivan)

Zľava: Žiačik Š., Šedivý J., Križák M., Galánek Z., Kaňka P., Prokop R., Pecho M.-asistent trénera, Dvorský M.-tréner

Vrchný rad zľava:Turčáni M., Janoško M., Drga A., Bielka, Gabko E., Štefko I.- tréner

Spodný rad zľava: Mazák M., Maslák A., Kvasnica R., Ďugel

Chýbajú: Hrenák S., Medňanský T., Madejski T.,

2020

Po skončení sezóny 2019/20 vystriedal Ing Luděk Váša na pozícii manažéra volejbalového oddielu 1970 MŠK Púchov Ing. Vladimíra Luhového.

Družstvá pre pandémiu korona vírusu nedohrali súťaže. V priebežných tabuľkách si viedli všetky družstva vynikajúco. Družstvá MINI boli na 2. a 3. mieste, družstvo MIDI na 1. mieste, st. žiaci boli na 1. mieste a kadeti na 2.mieste.

2021

Pre pandémiu korona vírusu sa nehrali žiadne súťaže a družstvá len trénovali v obmedzenom režime.

2022

Na post manažéra volejbalového oddielu 1970 MŠK Púchov sa vracia Ing. Luhový Vladimír.

Ďalšia organizačná štruktúra volejbalového oddielu je nasledovná:

• Štefko Ivan- šéftréner, tréner nahrávačov, tréner juniorov,  tréner prípraviek,
  • PaedDr. Štefko Ivan- tréner kadetov,
  • Hupka Róbert, Alex Pusztay a Ľuboš Blažej- tréneri pred prípraviek a prípraviek, Dvorský Martin- tréner st. žiakov,
  • Pecho Matej- tréner ml. Žiakov,
  • Pagáč Rastislav- tréner MINI

V tomto roku bolo v Púchove opäť aj družstvo mužov ktoré obsadilo 5. miesto v I. Lige Západ.

Vrchný rad zľava: Pusztay A., Turčáni M., Pecho M., Maslák A., Janoško Š., Madejski J., Križák M., Gabko E., Žiačik S.

Spodný rad zľava: Martiška M., Kováčik M., Kvasnica R.

Umiestnenia jednotlivých mládežníckych volejbalových  družstiev:

• ml. žiaci MINI – 2. miesto na M SR
  • ml. žiaci MIDI – 3. miesto na M SR,
  • st. žiaci – 3. miesto na M SR,
  • kadeti - 5. miesto na M SR,
  • juniori - 6. miesto na M SR,

Zľava: Sulo R., Ďuriš D., Babčan M., Hupka R., Klobučník F., Bersihand H.M., Pecho M.-tréner

2023

V tomto roku už pri družstvách nepôsobia tréneri Blažej a Hupka. V kategóriách ml. Žiakov MINI a MIDI boli Majstrovstvá Slovenska nahradené  festivalom mládeže v Nitre kde družstvá Volejbalového oddielu 1970 MŠK  Púchov obsadili v obidvoch kategóriách 1. a 2. miesta.

Umiestnenia ďalších družstiev Volejbalového oddielu 1970 MŠK Púchov:

• ml. žiaci 3. miesto na M SR v Revúcej ( tréner Pecho, asistent trénera Dvorský M.),
  • st. žiaci 5.miesto na M SR v Novom Meste nad Váhom ( tréner Dvorský M., asistent tréner Pecho M.),
  • kadeti 3. miesto na M SR vo Svidníku ( tréner PaedDr, Štefko Ivan),
  • juniori 2. miesto na M SR v Bratislave ( tréner Štefko I., asistenti trénera Pusztay A., Feriancová N.,)

Vrchný rad zľava:Štefko I.-tréner, Pusztay A.- asistent trénera, Brzáč J., Šatka J., Janoško M., Janoško Š., Maslák A., Pivko M., Mazák M.,  Križák M., Feriancová N.,-asistentka trénera

Spodný rad zľava: Jurovčík J., Prokop R., Ondrčka T., Gabko E., Turčáni M., Galánek Z.

Žiaci športových tried ZŠ Gorazdova skončili na M SR ml. Žiakov MIDI v Šamoríne pod vedením PaedDr. Štefka Ivana na 1. mieste.

2024

Družstvá MIDI a MINI obsadili na festivale mládeže v Nitre zhodne 2. miesto pod vedením trénerov Pagáč, Pecho a Dvorský.

Umiestnenia ďalších družstiev Volejbalového oddielu 1970 MŠK Púchov v roku 2024 :

• ml. žiaci 2. miesto na M SR v Púchove ( tréner Pecho, asistent trénera Dvorský M.),
  • st. žiaci 3. miesto na M SR v Bratislave ( tréner Dvorský M., asistent tréner Pecho M.),
  • kadeti 4. miesto na M SR v Ružomberku ( tréner PaedDr, Štefko Ivan),
  • juniori 3. miesto na M SR v Starej Ľubovni ( tréner Štefko I., asistenti trénera Pusztay A., Feriancová N.,)

Žiaci volejbalových tried ZŠ Gorazdova pod vedením PaedDr. Ivana Štefka postúpili na Majstrovstvá Slovenska  základných škôl v Šamoríne kde obsadili 3. miesto.

Od roku 2016 pôsobili v mládežníckych volejbalových reprezentačných výberoch Slovenska nasledovní hráči: Turčáni M., Gabko E., Križák M., Janoško M., Janoško Š., HupkaR. v širšom výbere boli aj Kopp S., Prokop R., Ďurček L., Ďuriš D.,