St. žiaci VO1970 MŠK Púchov obsadili v sezóne 2017/2018 4. miesto na M-SR

tréner družstva - PaedDr. Štefko Ivan

asistent trénera -

 

Tabuľa po základnej časti
Klub Zápasy Výhry Prehry Body Vsety Psety Sety pomer Vlopty Plopty Lopty pomer
NMnV

8

6 2 18 19 8 2,3750 624 490 1,2735
Púchov 8 6 2 17 20 9 2,2222 675 548 1,2318
Trenčín 8 0 8 1 2 24 0,0833 373 634 0,5883

 

Tabuľka po nadstavbovej časti
Klub Zápasy Výhry Prehry Body Vsety Psety

Sety

pomer

Vlopty Plopty

Lopty

pomer

NMnV 12 10 2 32 22 4

5.5000

625 476

1.3130

Púchov 12 10 2 28 20 6 3.3333 605 475 1.2737
Komárno 12 3 9 9 7 19

0.3684

543 605 0.8975
VKP-Nitra 12 1 11 3 3 23

0.1304

411 628 0.6545

 

ZÁKLADNÁ ČASŤ oblasť Západ
1.kolo v Trenčíne
14.10.2017 Púchov : Trenčín 3:0 (8,17,14)
14.10.2017 Púchov : NMnV 3:0 (20,22,23)
2.kolo v NMnV (Myjava)
04.11.2017 Púchov : Trenčín 3:0 (11,10,21)
04.11.2017 Púchov : NMnV 1:3 (-21,21,-19,-19)
3.kolo v Púchove
18.11.2017 Púchov : Trenčín 3:2 (12,11,-21,-22,8)
18.11.2017 Púchov : NMnV 1:3 (-18,-23,23,-21)
4.kolo v NMnV (Myjava)
02.12.2017 Púchov : Trenčín 3:0 (18,14,23)
02.12.2017 Púchov : NMnV 3:1 (11, -21,17,11)
2.časť nadstvba 1.-4. miesto
1.kolo v Púchove
10.02.2018 Púchov : NMnv (Myjava) 2:1 (-18,21,14)
10.02.2018 Púchov : VKP 2:0 (11,12)
10.02.2018 Púchov : Komárno 2:0 (20,20)
2.kolo v NMnV (Myjava)
17.03.2018 Púchov : NMnv (Myjava) 2:1 (-18,21,13)
17.03.2018 Púchov : VKP 2:0 (14,11)
17.03.2018 Púchov : Komárno 2:0 (14,32)
      3.kolo VKP  
07.04..2018 Púchov : NMnv (Myjava) 0:2 (-17,-22)
07.04..2018 Púchov : VKP 2:0 (13,21)
07.04..2018 Púchov : Komárno 2:0 (21,10)
      4.kolo Komárno  
28.04.2018 Púchov : NMnv (Myjava) 0:2 (-17,-22)
28.04.2018 Púchov : VKP 2:0 (13,21)
28.04.2018 Púchov : Komárno 2:0 (13,21)

 

 

11.-13.05.2018 M -SR v NITRE
11.05.2018 Púchov : NMnv (Myjava) 3:1 (22,18,-22,24)
11.05.2018 Púchov : Banská Bystrica 3:0 (15,17,14)
12.05.2018 Púchov : Prešov 3:0 (21,23,23)
12.05.2018 Púchov : Stará Ľubovňa 1:3 (-17,-14,24,-21)
13.05.2018 Púchov : NMnv (Myjava) 2:3 (15,22,-19,-20,-8)

 

Konečné poradie M-SR:

1. Svidník

2. Stará Ľubovňa

3. NMnV (Myjava)

4. Púchov

5. Prievidya

6. VKP-SPU Nitra

7. Prešov

8. Banská Bzstrica